Wilson cup 2022

Po soutěžích družstev se naši reprezentanti vrhli na soutěže jednotlivců, a to pěkně zostra. Životní turnaj odehrála Eliška Žabová. O víkendu 2. a 3.7.2022 se zúčastnila Wilson cupu, který se konal ve Wilson tenis centru v Modleticích. Eliška byla druhá nasazená a své nasazení ještě překonala. První kolo ve dvouhře měla na rozehrání. Další kola si už tvrdě vybojovala. Zvítězila jak ve dvouhře tak i ve čtyřhře spolu s Terezou Šebístkovou z Humpolce.

Výsledky turnaje naleznete zde:

Pro Elišku je to odměna za její poctivý přístup k tenisu. Myslím si, že je na čase zkusit i vyšší kategorie turnajů.

Děkuji Elišce a jejím rodičům za příkladnou reprezentaci našeho spolku. Doufám, že během letní sezóny budu mít další důvod pro napsání a zveřejnění článku o jejich úspěších.