Turnaj tenisových dovedností 2023

V sobotu 11.02.2023 uspořádal náš spolek již tradiční turnaj tenisových dovedností. Turnaj se konal v nafukovací hale ve vlašimském parku a zúčastnilo se ho přes 20 dětí. Je určen pro malé začínající tenistky a tenisty. Skládá se z mnoha disciplín. Namátkou zmíním např. hod míčkem, skok do dálky, skok přes švihadlo, práce s raketou apod. Byl rozdělen do tří kategorií. Musím všechny zúčastněné pochválit, protože předvedly velký zápal, snahu a nadšení. Pro každého se našla odměna a pro nejlepší poháry a medaile. Myslím si, že turnaj splnil svůj úkol. Děti se navzájem více poznaly a získaly nový impuls pro další trénování. Je na místě poděkovat organizátorům. Konkrétně to byli Martin Kobrle, Vláďa Kosík a Žaneta Strnadová.