Souhrn zimních výsledků našich reprezentantů č. II

Zimní halová sezóna 2023/2024 skončila. Konkrétně o víkendu 23. a 24. března. V pátek 29. března byly zveřejněny žebříčky pro nadcházející letní sezónu. Český tenisový svaz se nenachází v dobrém rozpoložení což potvrdil i zveřejněním žebříčku. Nejdříve zveřejnil žebříčky pouze se započítáním zimní sezóny. Po několika urgencích byly opraveny a byly započítány, správně, výsledky z léta 2023 a zimy 2024. Pojďme, ale k našim reprezentantům nebo spíše již trochu tradičně reprezentantkám, protože výsledkový prapor držely dívky. Článek o výsledcích z prosince a ledna byl již publikován, takže si dovolím zhodnotit únor a březen a uvést i žebříčkové postavení našich hráček.

Vysvětlivky k odkazům. Po rozkliknutí naleznete všechny turnaje, které daná hráčka odehrála, ve všech kategoriích a vpravo nahoře kolikátá je v žebříčku příslušné kategorie a kolik má BH bodů. Například 156 (12) znamená, že hráčka je 156 ve své kategorií a má 12 BH bodů.

Babytenis

Veronika Fialová, Josefína Podroužková, Daniela Beranová - holky se zúčastnily několika turnajů, kde většinou sbíraly zkušenosti, které jistě zúročí v soutěžích družstev, výsledkové se až tak nedařilo

Mladší žactvo

Nella Janoušová - okresní přebornice ve dvouhře a čtyřhře

Justýna Pitliaková - 3x se probojovala o finále turnaje kategorie C, v létě to určitě vyjde

Starší žactvo

Eliška Žabová - také ona se 3x probojovala do finále turnaje kategorie C a v Říčanech se jí podařilo zvítězit

Tereza Slavíková - halová Středočeská přebornice ve čtyřhře, semifinále na turnaji kategorie B v Modřanech, 2x vítězství ve čtyřhře na turnaji kategorie B

Dorost

Adéla Janoušová - okresní přebornice v kategorii dorostu ve dvouhře i čtyřhře

Barbora Slavíková - semifinále na MČR dorostu ve čtyřhře, vítězství na turnaji kategorie B, finalistka a vítězka čtyřhry ve Středočeském halovém přeboru, ale hlavně 21. na celorepublikovém žebříčku v kategorii dorostenek

Dospělí

Kateřina Šramotová - vítězka turnaje kategorie C, finalistka turnaje kategorie C a vítězka turnaje kategorie D

Naše holky zvítězily ve všech kategorií okresního přeboru, které byly v zimě uspořádány (mladší žákyně, starší žákyně a dorost).